fbpx

LOFT GAME BAR

ІГРОВИЙ ПРОСТІР

Ігровий простір із затишними кімнатами лофт гейм бару, які розраховані на різні компанії, підійдуть як для відпочинку ввечері з димним, так і святкування будь-якої події, будь то день народження, випускний, ювілей, корпоратив, Новий рік, ну ти й сам все знаєш! У нашому профілі Instagram можеш подивитися, як наші гості чудово проводять час!

 

Можливе індивідуальне відвідування кімнат – вартість 70 грн. годину з особи за умови наявності вільних ігрових кімнат (без бронювання).

ІГРОВИЙ ПРОСІР З КІМНАТАМИ

Вибирайте одну з кімнат в ігровому просторі LOFT GAME & BAR і проведіть час з друзями. У кожній кімнаті на тебе чекають зручні дивани, консолі Playstation 4. 4 PRO або 5 вибір ігор для консолі та настільних ігор. Ігровий простір функціонує як антикафе — можна принести свою їжу та напої, також у кожну кімнату ти можеш замовити все з меню. Надаємо посуд.

 

Оренда геймрумів тарифікується щохвилини після першої години. Бронювання кімнати ви можете здійснити на сайті або за телефоном. Після отримання заявки адміністратор зв’яжеться з вами для підтвердження вашого бронювання та надішле реквізити для внесення передоплати. Перед бронюванням просимо вас ознайомитись із правилами закладу.

 

Вказана кількість осіб в описі кімнат ігрового простору є рекомендованою для комфортного розміщення. Тарифікація щохвилини після першої години оренди кімнати.

КІМНАТА BIG

Кімната розрахована на компанію до 15 осіб, 2 ігрові зони з двома Playstation 4, плазми 4К з діагоналлю 55 та 65 дюймів. Площа кімнати 40 кв.м.

 

Вартість 650 грн/година

КІМНАТА GRAND

Кімната розрахована на компанію до 15 осіб, 2 ігрові зони із двома Playstation 4, плазми 4К із діагоналлю 50 дюймів. Площа кімнати 40 кв.м

 

Вартість 650 грн/година

КІМНАТА LIGHT

Кімната розрахована на компанію до 8 осіб, PlayStation 5, плазма 4К з діагоналлю 55 дюймів. Площа кімнати 20 кв.м

 

Вартість 500 грн\година

КІМНАТА BOX

Кімната розрахована на компанію до 8 осіб, PlayStation 4PRO, плазма 4К з діагоналлю 55 дюймів. Площа кімнати 20 кв.м

 

Вартість 450 грн\година

КІМНАТА X

Кімната розрахована на компанію до 6 осіб, PlayStation 4, плазма 4К з діагоналлю 55 дюймів. Площа кімнати 16 кв.м

 

Вартість 350 грн\година

КІМНАТА STEEL

Кімната розрахована на компанію до 6 осіб, PlayStation 4PRO, плазма 4К з діагоналлю 55 дюймів. Площа кімнати 16 кв.м

 

Вартість 350 грн\година

ІГРИ В ІГРОВОМУ ПРОСТОРІ LOFT GAME BAR

В ігровому просторі ви можете вибрати одну або кілька ігор на Playstation 4/5, вибір яких з кожним днем поповнюється.

 

Перелік доступних ігор на Playstation:

 

PS4 — FIFA22, Mortal Combat XL, Injustice2, UFC 3-4, Just Dance 2018-2021, inFamous, Gran Turismo, Knack, Rayman CTR, GTA, NBA

 

Перелік доступних настільних ігор:

 

Мафія, Dixit, Монополія, Alias, Дженга, Манчкін, Доббл, Стартап, 7 wonder